تبلیغات
mahyar
kjhafsjkfsahkh

باصفا

:[سرگذشت این خوانندگان معروف , ]

یک ماهه دیگه یه گروه دیگه
سلام بازم یه ماهه دیگه اومد با یه گروه دیگه گروه این ماه ما هم اسلایر Slayer امیدوارم که خوشتون بیاد .

فول آلبوم گروه رو میتونید از اینجا دانلود کنید .

اینم یه چندتا کلیپ توپ از اسلایر :

War Ensamble

Raining blood

Blood line

dittohead

 

 

 

نوشته شده توسط پویان در ساعت 23:52 | لینک  |  یک نظر

بیوگرافی اعضای گروه

Tom Araya

نام کامل : توماس آرایا

تخصص : گیتار بیس و خواننده و نویسنده بسیاری از اشعار گروه

تاریخ تولد : 6 جون 1962

محل تولد : سانتیاگو

گروههای قبلی : BloodCum , Serial Killers

 

Kerry King

نام کامل : کری کینگ

تخصص : گیتار

تاریخ تولد : 3 جون 1964

محل تولد : لوس آنجلس

گروههای قبلی : BloodCum  

 

Jeff Hunneman

نام کامل : جف هانمن

تخصص : گیتار ( البته سازنده آهنگ Angel Of Death هم هست )

تاریخ تولد : 19 آگوست 1964

محل تولد : اوکلند

گروههای قبلی : Death By Clouthes

 

Paul Bostaph

 

نام کامل : پاول بوستاپ

تخصص : درام

تاریخ تولد :  26 مارچ 1964

محل تول : سانفرانسیسکو

گروههای قبلی : Forbidden , Iron Maiden

 

 

نوشته شده توسط پویان در ساعت 23:39 | لینک  |  نظر بدهید

بیوگرافی گروه

ز گروههای بسیار اثر گذار و جنجالی متال در سالهای 1980 اسلایر بود . اسلایر در 1982 و در هنتینگتون بیچ کالیفرنیا تشکیل شد . دو گیتاریست یعنی " کری کینگ " و " جفر هافمن " موسس اصلی این گروه بودند . بعد از مدتی نوازنده باس و خواننده ای با نام " تام آرایا " و درامری به نام " دیو لومباردو " به آنها ملحق میشوند . کار گروه با نواختن کاورهایی از آهنگهای جوداس پریست و آیرون میدن آغاز می شود اما به سرعت دریافتند که بیشتر بخاطر نوع رفتارهای عجیب و غریب و شمایل خاصشان مورد توجه هواداران قرار گرفته اند تا بخاطر کارهایشان گروه از سوی برایان اسلاگل که از پدر خوانده های عرصه متال بود و دعوت می شود تا در آلبوم گروه شان با عنوان Metal Blade  تراکی ظبط کنند , پیش از این متالیکا و ویوود نیز چنین کاری برایشان انجام داده بودند .

 قرار دادی بسته می شود و پس از آن لولین آلبوم انفرادی گروه با عنوان Show No Mercy منتشر می شود و سرعت نواختی ریف ها , اشعار گرافیکی و فرم ظاهری اجراهایشان چنان اثر گذار می شود که اسلایر به یک پدیده بدل می شود . در 1984 دو EP با عناوین Live Undead و Haunting The Chapel را منتشر می کنند . اما این آلبوم Hell Awaits در سال 1985 بود که نام آنها را بر سر زبانها می اندازد .

ریک روبین از پایه گذاران دف جم با گروه تماس می گیرد و قراردادی را میان اسلایر و یک کمپانی بزرگ می بندد و Region On Blood متولد می شود کاری کلاسیک با اشعاری ویران کننده و تمپوهای مخلوط شده با سرعت بیش از حد متال های معمولی که در میان شنوندگان مورد تحسین واقع می شود .

ما هواداران گروه با شیوه هارد کور گروه با شنیدن South Of Heaven سر خورده می شوند . این درحالی بود که لومباردو مدتی از گروه کنار میگیرد و جایش به " تونی اسگالیون " درامر گروه Whiplash می دهد . این جابجایی اندک زمانی بیش طول می کشد و سرانجام لومباردو خود را برای ضبط آلبوم بعدی اسلایر به عنوان Seasons In The Abyss که سال 90 منتشر می شود می رساند . به دنبال آن اسلایر یک آلبوم از اجراهای زنده خود را به صورت دوبل با نام Decade Of Aggression بیرون می دهد اما ناگهان همه چیز به هم میریزد  لومباردو عزم رفتن میکند و این بار پس از اختلاف شدید با سایر اعضا راه خود را در پیش گرفته و گروه Grip Inc را تشکیل می دهد . پس از سال 90 ایلایر چندان نتوانست علیرغم نام ماندگارش فعالیتی داشته باشد و تنها در یک کار مشترک یا Ice-t  شرکت کرد . تا اینکه سال 94 از راه میرسد و پل بوستاپ به عنوان درامر جدید به اسلایر ملحق می شود و آلبوم Intervention Divine بیرون می آید .

حرکت گروه به سوی دث متل مورد تحسین واقع می شود و آلبوم به موفقیت عظیمی دست می یابد . اما جالب آنکه از آن بوستاپ هم به نیت انجام پروژه های شخصی گروه را ترک میکند و این بار " جان دته "  به گروه ملحق می شود تا آلبوم Putted Attitude Undid شکل بگیرد که آمیزه ای از کاورهای هاردگور و پانک بود . بوستاپ برای ضبط آلبوم سال 98 اسلایر با عنوان Musica Diabolizing باز میگردد هرچند پس از آن تا کنون اسلایر کار جدیدی ارائه نداده است .

نوشته شده در دوشنبه 10 مرداد 1384 و 10:08 ق.ظ توسط مهیار

ویرایش شده در - و -مطالب قبلـــــــی ...
◊ ...-
◊ اینم از البوم جدید شهره...-
◊ این هم از البوم جدید سیاوش...-
◊ ...-
◊ برای شما که موهایتان را دوست دارید...-
◊ ...-
◊ این فصل حتما سانسور میشه...-
◊ ...-
◊ ...-
◊ ...-
◊ اهری پاتریا حال کنن...-
◊ فیلتر شکن ۲۰۰۵...-
◊ ...-
◊ ...-
◊ ...-


صفحــــــات ...
jusyssghfasfhgas